Bookvarik.com.ua
Математика 4 клас. Автори: Богданович М.В. (стара програма)

Математика 4 клас. Автори: Богданович М.В. (стара програма)

Математика 4 класс.
Автори: Богданович М.В.

45 грн. нет в наличии

Підручники з математики 4 класу для загальноосвітніх шкіл

У 4 класі дитина закріплює і систематизує початкові знання з математики, що стануть міцним фундаментом подальшого вивчення цього предмету у старшій школі. Для успішного оволодіння знаннями їй потрібні структуровані, послідовні підручники, взаємоповязані з попереднім і наступним матеріалом.

В розмаїтті літератури для школярів не важко розгубитись. Серед безлічі авторів, видавництв, додаткових матеріалів треба знайти необхідне. Аби не витрачати зайвий час, завітайте до інтернет-магазину «Букварик»:

  • ми впорядкували каталог за класами і дисциплінами, тож Ви швидко знайдете сторінку, де розміщено підручники з математики для 4 класу;
  • в асортименті магазину представлені книги різних авторів Богданович М. В., Оляницька Л. В., Лишенко Г.П.;
  • залежно від викладання у Вашій школі, обирайте видання російською чи українською мовами;
  • всі запропоновані підручники з математики за 4 клас мають гриф Міністерства освіти і науки України.

Замовляючи книги у нас, ви будете точно проінформовані, чи відповідають обрані видання новій шкільній програмі.

У «Букварику» найкращі ціни на підручники з математики для 4 класу

Магазин пропонує підручники з математики 4 класу за цінами, нижчими, ніж у багатьох роздрібних книгарнях. Великий перелік видань на нашому складі дозволяє задовольнити потреби покупців у найкоротший термін.

Ми висилаємо замовлення у всі населені пункти України. Оберіть зручну саме вам службу із запропонованого списку: Нічний експрес, Нова Пошта, Укрпошта чи інша компанія, що має відділення поряд з пунктом призначення.

Спосіб оплати залежить від суми замовлення і обраного перевізника. Ми приймаємо передплату на картки Visa, Mastercard, через сервіс Приват 24, а також післяплату під час отримання посилки.

Постійним покупцям, оптовим клієнтам (особливо школам і батьківським радам) магазин «Букварик» із задоволенням надасть знижки.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.