Bookvarik.com.ua

Шкільні атласи з географії

Ми пропонуємо Вам яскраві кольорові атласи з географії з дуже якісною поліграфією від таких видавництв:

  • «Картографія»
  • «ІПТ (Інститут передових технологій)»
  • «Ранок»

Наш онлайн-магазин пропонує атласи з географії з першого по одинадцятий клас

З першого по четвертий клас дитина засвоює природознавство. Тут, згідно з навчальним процесом, атласи поділені на дві категорії: з першого по другий та з третього по четвертий клас. У цих допоміжних посібниках, окрім яскравих ілюстрацій, наведено і ще багато цікавих фактів про наш край, природу, її сутність.

У шостому класі атлас із загальної географії рахується ще й хрестоматію. На яскраво забарвлених сторінках поруч із чудовими ілюстраціями ви знайдете також багато базової та додаткової інформації, що допоможуть доповнити та закріпити знання, здобуті з підручника.

У сьомому класі школярі будуть опановувати географію материків і океанів. Атлас наглядно продемонструє учню, як фізично облаштований світ. Також школяр довідається із нього, скільки в нас на планеті континентів, океанів; де та як вони співвідносно розташовані. Це буде дуже захоплююча мандрівка по всій земній кулі.

Восьмий та девятий клас за графіком шкільної навчальної програми відведені для досконалого вивчення фізичної та економічно-соціальної географії нашої рідної держави України.

Наші високоякісні атласи дадуть дорослішаючій дитині уяву про те, яке місце наша країна займає на мапі Європи. (Населення - 45,4 млн. жителів; налічується 460 міст; 885 селищ та 28 397 сіл). Також учень довідається про той факт, що за площею серед країн Європи Україна займає перше місце (5,7% усієї площі Європи та 0,44 процента площі світу).

Також школяр буде знати адміністративно-територіальний устрій своєї батьківщини; природно-етнічний склад населення та його зайнятість. Про господарства та економічне районування; електроенергетику; чорну та кольорову металургію; машинобудування та металообробку; хімічну, нафтохімічну та хіміко-фармацевтичну, легку, харчову промисловість України; наш АПК та народні художні промисли тощо кожний учень за допомогою нашого атласу отримає послідовну та покрокову рунтовну інформацію.

У 10 - 11 класах школяр засвоює економічну і соціальну географію світу. Знання, отримані з підручників та розширені і закріплені за допомогою нашого атласу дадуть змогу у дорослому житті полегшено адаптуватися у любому куточку нашої багатонаціональної планети і стати при потребі громадянином світу.

Наші ціни приємно здивують кожного, хто до нас звернувся. Гнучкість і привабливість цін при оптовому заказі гарантуємо, як і безкоштовну доставку в межах України.

Чекаємо на Вас у нашому інтернет-магазині «Букварик»!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.