Bookvarik.com.ua
Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2015. Хімія, вид-во: ПіП

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2015. Хімія, вид-во: ПіП

Збірник тестових завдань для підготовки до ЗНО 2015. Хімія, вид-во: "ПіП"

40 грн. нет в наличии

Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015. Хімія, вид-во: ПіП

Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015. Хімія, вид-во: ПіП

Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання 2015. Хімія, вид-во:"ПіП"

65 грн. нет в наличии

Комплексне видання Хімія 2015, вид-во: Літера

Комплексне видання Хімія 2015, вид-во: Літера

Комплексне видання Хімія 2015, вид-во: "Літера"

65 грн. нет в наличии

До вашої уваги:  

  • Довідники авторства Н.І. Шиян та М.В. Гриньової від видавництва «Літера». Видання містять необхідний обсяг теорії з основ органічної та неорганічної хімії у зручному стислому вигляді. Підручник структурований на декілька розділів, кожен з яких містить тематичні тестові вправи, задачі та завдання для самоперевірки. У книзі наведено багато прикладів розвязання хімічних задач різних ступенів складності (шкільний курс + програма підвищеної складності).
  • Видавництво «Підручники і Посібники» підготувало найновіший підручник з комплексної підготовки до хімії (О. Березан). Містить обовязковий теоретичний матеріал в обсязі, відповідному до вимог сучасної шкільної програми та програми ЗНО з хімії, тестові вправи, приклади і пояснення розвязання задач із хімії, а також зразки бланків-завдань та відповідей формату ЗНО і правильні відповіді.
  • Експрес-курс під маркою видавництва «Літера». У ньому зроблено акценти на найважливіших теоретичних основах, більше 1000 типових завдань та 2 тести у форматі ЗНО. Посібник з хімії містить відповіді на всі завдання, а найцікавіші та найскладніші прокоментовані авторами (Дігавцов та Григорович).

Ця література заздалегідь знайомить учнів з особливостями процедури написання ЗНО з хімії. З практики минулого оцінювання багатьом випускникам не вистачає часу та зібраності для вірного оформлення тестової роботи, тому на це варто звернути увагу.

У магазині «Букварик» у наявності також підручники, посібники, збірники та інші види літератури до всіх предметів-учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Ми гарантуємо найвигідніші ціни та найвищу якість товарів, зручну для вас форму доставки та сплати за обрані книги, гідну консультацію висококваліфікованих менеджерів та постійне поповнення асортименту. Магазин «Букварик» це завжди вигідно і просто завітайте та переконайтеся.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2019.