Bookvarik.com.ua

Історія України - підручники для п'ятого класу за новою шкільною програмою

Знати, розуміти та любити історію свого народу, своєї країни - необхідна річ.

Учень, переходячи до середньої школи у п'ятому класі, починає вивчати цю захоплюючу, цікаву науку - історію України.

Перші кроки на цьому поприщі нелегкі, як і завжди на початку кожної справи.

Але на поміч приходить наш сайт, де Ви завжди зможете купити якісні та дуже доступні по ціні підручники для 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з історії нашої славетної України.

Ми пропонуємо наступні позиції по даному питанню:

  • Історія України (Вступ до історії), підручник для пятикласників. Автори: Пометун О. Костюк І. Малієнко Ю.
  • Історія України, 5 клас автор: Власов В.С.

Як і більшість інших посібників, наші підручники друкуються на обох мовах: державній та російській.

Славнозвісні видавництва:

- Генеза

- Освіта

та інші, мають за честь запропонувати різноманітний, але доповнюючий одне іншого учбовий матеріал для вивчення історії нашого краю у найширшому та найповнішому обсязі.

Підручники ущерть заповнені різноманітними завданнями та запитаннями, виконуючи та відповідаючи на які, Ваш школяр спонукатиметься таким чином до творчо-пошукової праці у процесі засвоєння внутрішнього змісту посібника.

Учні заохочуються до роботи в парах та групах. Репродукції картин великих майстрів художньої діяльності, ілюстрації, фотографії, листівки, що містяться у підручниках, разом з роботою над схемами, таблицями та з картами, допоможуть Вашій дитині більше взнати про нашу історію, наші традиції, наші обряди то наші способи життя.

Школяр дізнається про наше місце в самому географічному центрі Європи, завдяки чому ми ніколи не були на узбіччі світової історії у цілому.

Якщо Вам потрібен увесь навчально-методичний комплект для вивчення даної дисципліни - ми з радістю також запропонуємо його до Вашої уваги.

До комплекту входить робочий зошит, додаткові інформативно-корисні матеріали та посібники для контролю та самоконтролю знань учнів.

Кращі підручники з історії України для п'ятого класу, які Ви можете придбати в нашому інтернет-магазині "Букварик", виконані дуже привабливо, та з високою якістю поліграфії.

Ми співпрацюємо з оптовими клієнтами, яким пропонуємо гарні системи знижок, достойне та професійне обслуговування у першочерговому напрямку.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.