Bookvarik.com.ua
Іспанська мова. Підручник. 1 клас. Автор: Редько В. Береславська В. Видавництво: Генеза

Іспанська мова. Підручник. 1 клас. Автор: Редько В. Береславська В. Видавництво: Генеза

Іспанська мова, 1 кл., автори: Редько В.Г., Береславська В.І.

95 грн.

Підручники для першого класу з іспанської мови

Підручники - річ надзвичайно корисна та конче потрібна у процесі навчання. Це фундамент, основа; на ній базуються усі навички, життєво необхідні: читання; рахування, вміння писати.

Але навіть якщо Ваша дитина, яка йде в перший клас, не отримає завчасно підручники - це ще не привід кидатися в паніку.

Бо на теренах інтернету наш книжковий магазин «Букварик» має всі шанси першим прийти Вам на допомогу у питанні придбання таких жаданих підручників для першого класу.

Тільки у нас на сайті Ви зможете знайти такі рідкісні підручники, як посібники з іноземної мови: іспанської, французької тощо.

Інтернет-магазин «Букварик» має в продажу рідкісні посібники для першого класу з іноземних мов

Нащо купувати нові підручники, якщо у бібліотеках частенько бувають застарілі та занедбані підручники з вирваними сторінками; а то й ще гірше - один підручник припадає на декілька учнів?

Та саме тому, що нашому малюку з перших його кроків у школі потрібно прививати тягу до прекрасного і вічного. Новенький підручник, згідно зі шкільною програмою, окрім того, що даватиме якісні та довгострокові знання; ще й своєю надійною твердою обкладинкою: яскравою та привабливою; та внутрішнім змістом - чаруючим та захоплюючим, спонукатиме Вашу дитину взяти його ще раз в руки та вивчати його знову та знову.

Маємо чудову пропозицію підручників з іспанської мови для першого класу:

«Іспанська мова для першого класу. Автори: Редько В.Г., Береславська В.І»

Підручник «Нola Espaсol», для першого класу, розпочинає серію «НоІа», яку рекомендовано використовувати при вивченні іспанської мови у загальноосвітніх навчальних закладах. Окрім підручника - важливої складової навчально-методичного комплексу до комплекту входять також: ілюстрований іспано-український словник, робочий зошит та посібник для вчителя.

Комунікативно орієнтований підхід до вивчення іспанської мови у першому класі дозволяє вмотивовано опановувати учбовий матеріал, який у даному підручнику структуровано за тематичним принципом.

Кольорові малюнки всередині посібника, виважено та змістовно подані завдання і вправи послугують якіснішому та глибшому засвоєнню знань з цієї іноземної мови. Навчальна цінність підручника в тому, що він підійде також для шкіл з поглибленим вивченням іспанської мови.

Ми з радістю запропонуємо Вам взаємовигідну співпрацю, наднизькі ціни, приємне обслуговування та швидку і безкоштовну доставку в межах Харкова та Україні. Пропозиція діє при купівлі товару на суму від однієї тисячі гривень.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.