Bookvarik.com.ua

Хрестоматії зі світової та української літератури для 5-го класу за новою програмою

У нинішніх реаліях сучасності вкрай важливо, щоб Ваша дитина виросла розумною, розвиненою та інтелектуально збагаченою - для цього потрібно дуже багато читати.

Ви можете купити хрестоматію зі світової та української літератури для п'ятого класу загальноосвітніх навчальних закладів у нашому інтернет-магазині навчальної літератури саме для досягнення вищевказаних цілей.

Окрім доступної ціни та високої якості виконання, Ваш п'ятикласник придбає вірного та надійного помічника - книгу.

З нашими примірниками школяр матиме гарну нагоду добряче вирости над собою, значно поповнити свій індивідуальний інтелектуальний запас слів та виразів, навчитися самостійно мислити, аналізувати тексти та вибирати з них головне та найцінніше.

Ми пропонуємо наступні посібники з української та світової літератури - хрестоматії:

 • Хрестоматія. Література. П'ятий класс. Интегрований курс (російська і світова). Автор: Бондаренко Ю.Ю.Видавництво: ПЕТ
 • Українська література. Хрестоматія 5 клас. Автор: Положий Т. М. Видавництво: ПЕТ
 • Світова література. Хрестоматія для 5 класу. Автор: Гарбуз В. М. Видавництво: ПЕТ
 • Література. Хрестоматія для п'ятого класу. Автор: Полулях Н.С. Видавництво: Ранок
 • Українська література. Хрестоматія-довідник для 5-го класу. Автор: Паращич В.В. Видавництво: Ранок

Пропоновані хрестоматії мають у своєму змісті майже всі програмні твори українських та світових майстрів пера, які потрібні для курсу позакласного читання та повністю відповідають вимогам інтегрованого курсу нової шкільної програми.

 • Художні тексти у наших підручниках систематизовані за темами, містять короткі біографічні дані про авторів-митців.
 • Кожен твір супроводжується комплексом питань та завдань, метою яких є формування в учнів розвитку вміння визначення теми, ідеї твору. Творчі завдання наприкінці кожної теми допоможуть розвинути школяреві креативний тип мислення.
 • Хрестоматії з української та світової літератури вміщують до себе зразки фольклору - усної народної творчості, прислів'я, вірші, приказки - малі форми фольклору.
 • Казки від братів Грімм, Олександра Пушкіна, Ганса Андерсена, Самуїла Маршака, Редьярда Кіплинга - знавця закону джунглів, повинні привити Вашим дітям тягу до літературного прекрасного.
 • Вірші Михайла Лермонтова, Федора Тютчева та інших, заохотять учня до власної проби пера у цьому надзвичайно романтичному жанрі мистецтва.
 • А безсмертні творіння Марка Твена про Тома Сойєра та Гекльберрі Фінна навчать Ваших дітей справжній дружбі та взаємовиручці у скрутній ситуації.

Розповсюджувачів учбової літератури на теренах нашої держави, власників книгарень та інших оптових представників ми чекаємо особливо.

Професійно, чемно та швидко обслуговуємо усіх наших покупців, тому завітавши до нас, Ви захочете зробити цей крок ще і ще!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.