Bookvarik.com.ua
Українська мова, 6 кл. Книга для вчителя, для шкіл з навчанням українською мовою, автори: Заболотний О.В., Мірошник С.І.

Українська мова, 6 кл. Книга для вчителя, для шкіл з навчанням українською мовою, автори: Заболотний О.В., Мірошник С.І.

50 грн.

Купить в 1 клик


Автори: Заболотний О.В., Мірошник С.І., Бичевська Л.В., Воробцова В.В., Ткаченко Ю.В., Халявінська Л.П.
Гриф Міністерства освіти: Схвалено 
Мова: Українська
Обкладинка: М`яка
Сторінок: 256 с. + диск (CD)
Формат: 84х108/16
Видавництво: Генеза


У посібнику представлено методичні матеріали до вивчення української мови в шостому класі (для класів з навчанням українською мовою), укладені до підручника «Українська мова. 6 клас» О.В.Заболотного, В.В.Заболотного. Розкрито підходи до вивчення української мови, запропоновано календарне планування, методичні розробки уроків, завдання для індивідуальної та групової роботи. У комплект входить компакт-диск з додатковими вправами та картками для індивідуальної роботи (роздатковий матеріал). Посібник складається з друкованої та інтеракивної частин. До інтерактивної частини (CD) увійшли додаткові завдання до уроків і роздатковий матеріал. Видання призначене для вчителів-словесників, методичних працівників, викладачів і студентів (українська філологія) вищих навчальних закладів. Надруковано в новому форматі на пружині для зручності користування вчителю.Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2020.