Bookvarik.com.ua
ЗНО 2021. Математика. Комплексна підготовка. Автор: А. Капіносов Г. Білоусова. Видавництво: Підручники і посібники

ЗНО 2021. Математика. Комплексна підготовка. Автор: А. Капіносов Г. Білоусова. Видавництво: Підручники і посібники

170 грн.

Купить в 1 клик


Видавництво: Підручники і посібники

Автор: Анатолій Капіносов, Галина Білоусова, Ярослав Гапюк, Лариса Кондратьєва, Олеся Мартинюк, Сергій Мартинюк, Лариса Олійник, Петро Ульшин, Олег Чиж

Мова: Українська

Обкладинка: м'яка

Сторінок: 480

Формат: 70х100/16

Нові надходження - підготовка до ЗНО 2021.

Відповідає новій навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України.

Комплексне видання з математики для підготовки до ЗНО вміщує наступне:

  • Довідковий теоретичний матеріал
  • Розв'язування типових задач
  • Тренувальні тестові завдання
  • Варіанти тестів у форматі ЗНО
  • Завдання та відповіді до тестів ЗНО
  • Відповіді до всіх завдань

Посібник призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів до ЗНО і ДПА. Його укладено відповідно до чинної програми та чинних навчальних програм з математики. Метою посібника є надання практичної, методичної та психологічної допомоги учням у підготовці до ЗНО і ДПА.

Починаючи з 2021 р., здобувачі повної загальної середньої освіти обов'язково складатимуть  державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики. Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і не вступатимуть до закладів вищої освіти, які вимагають результати ЗНО з математики, отримають результат ДПА від 1 до 12 балів за виконання завдань сертифікаційної роботи рівня стандарту. 

Ті, хто вивчав математику на рівні стандарту і планує використовувати результати ЗНО з математики для вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть усі 34 завдання сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня, а як ДПА їм зарахують результат за виконання завдань 1~26, 30, 31. Такі абітурієнти отримають результати за шкалою 1-12 балів (ДПА рівня стандарту) і 100-200 балів за рейтинговою шкалою ЗНО. Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, за виконання всіх 34 завдань сертифікаційної роботи з математики профільного рівня отримають оцінку як за шкалою 1-12 балів, так і за рейтинговою шкалою ЗНО 100-200 балів. Зміст сертифікаційної роботи з математики визначатиметься Програмою ЗНО, затвердженою Міністерством освіти і науки України (Наказ МОН України Ля 1513 від 04.12.19 р.). 

Перша частина містить довідковий теоретичний матеріал і зразки розв'язання вправ. Друга частина - тестові завдання із п'ятьма варіантами відповідей, з яких лише один правильний. Усі завдання розміщені в послідовності зростання складності. Третя частина містить завдання, які передбачають установлення відповідності між деякими математичними поняттями, позначеними цифрами 1-4, та їхніми властивостями, позначеними буквами А-Д. У четвертій частині вміщено тестові завдання відкритої форми - самостійне знаходження відповіді у вигляді десяткового дробу.Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2021.