Bookvarik.com.ua
Підготовка руки до письма (Дивосвіт для дітей від 4 років). Автор: В. Федієнко, Ю. Волкова, вид-во: Школа

Підготовка руки до письма (Дивосвіт для дітей від 4 років). Автор: В. Федієнко, Ю. Волкова, вид-во: Школа

45 грн.

Купить в 1 клик


Підготовка руки до письма (для дітей від 4 років)
Серія: Дивосвіт (від 4 років)
Автор: В. Федієнко, Ю. Волкова
Видавництво :Школа 
Мова :Українська 
Формат :20 х 26 см, 64 с., м`яка обкл. 
Робочий зошит серії «ДИВОСВІТ», укладеної за програмами «Я У СВІТІ», «ДИТИНА», «УКРАЇНСЬКЕ ДОШКІЛЬНЯ». Посібник, розроблений досвідченими методистами та педагогами-практиками, повністю відповідає сучасним методичним вимогам та санітарно-гігієнічним нормам, ураховує вікові, фізіологічні та психологічні особливості дітей середнього дошкільного віку (5-й рік життя).
Посібник однаково ефективно може бути використаний як для індивідуальних занять, так і для колективної роботи з дітьми у дошкільних навчально-виховних закладах.
Працюючи за цим посібником, дитина зможе: розвинути дрібні мязи руки, координацію рухів руки та пальців; розвинути просторові уявлення (ліворуч, праворуч, угорі, унизу); сформувати первинні навички штрихування готових контурів (крапками і за пунктиром) та проведення ліній (горизонтальних, вертикальних, похилих, хвилястих та ін.); удосконалити навички розфарбовування предметів олівцем; сформувати початкові навички орієнтування на сторінці в клітинку; а також розвинути мовлення, мислення та пам'ять і поглибити знання з різних сфер життєдіяльності.Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2021.