Bookvarik.com.ua
Основи здоровя. 3 клас. Робочий зошит до підручника І.Д.Беха, Т.В.Воронцової, вид-во: Ранок, автор: Діптан Н. В., Чекіна О. Ю.

Основи здоровя. 3 клас. Робочий зошит до підручника І.Д.Беха, Т.В.Воронцової, вид-во: Ранок, автор: Діптан Н. В., Чекіна О. Ю.

32 грн.

Купить в 1 клик


Вид-во: Ранок
Автор: Діптан Н. В., Чекіна О. Ю.
Кількість сторінок: 64
Формат, мм: 165х215
Мова: укр.
Обкладинка: м'яка

Робочий зошит призначений для учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів, відповідає чинній програмі та новому підручнику І. Д. Беха (К.: «Алатон», 2013). Завдання зошита різноманітні за змістом і формою. У робочому зошиті є передбачені програмою практичні роботи, завдання з використанням таблиць, схем, малюнків. Вони сприяють розвитку розумових здібностей учнів, пізнавальної активності та самостійності, здатності до творчості, виробленню дослідницьких вмінь у процесі розвязання задач практичного спрямування. Ці завдання спонукають учнів до творчої діяльності, пошукової роботи, потребують залучення особистого досвіду, використання та осмислення набутих знань. Зошит є необхідним доповненням підручника і складає цілісний навчальний комплект для забезпечення вивчення курсу.Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.