Bookvarik.com.ua
ДПА 2022. Збірник інтегрованих підсумкових контрольних робіт з української мови і літературного читання. 4 клас. Автор: Вашуленко М. Дубовик С. Видавництво: Освіта

ДПА 2022. Збірник інтегрованих підсумкових контрольних робіт з української мови і літературного читання. 4 клас. Автор: Вашуленко М. Дубовик С. Видавництво: Освіта

40 грн.

45 грн.
Купить в 1 клик


Видавництво: Освіта

Автор:  М. С. Вашуленко, С. Г. Дубовик.

Мова: Українська

Обкладинка: м'яка

Сторінок: 80 стор.

Формат: 70х100/16

Схвалено Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Відповідає новій навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України.

Для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання.

Навчальний посібник укладений відповідно до результативного складника державною стандарту початкової освіти з мовне-літературної освітньої галузі і відповідає вимогам чинних типових освітніх програм, затверджених МОН України. Пропонований посібник допоможе вчителю здійснювати системне діагностування навчальних досягнень учнів, надасть інструментарій для здійснення формувального оцінювання та підготує учнів до проведення ДПА.

Пропонований навчальний посібник призначений для підготовки і проведення інтегрованих підсумкових контрольних робіт з української мови і літературного читання з урахуванням змістових ліній: мовленнєвої, мовної, соціокультурної, діяльнісної. Тексти і завдання дібрано відповідно до чинної (оновленої) програми та нової редакції орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи.

Підсумкові контрольні роботи є інтегрованими і містять завдання на перевірку результатів навчання з української мови і літературного читання.

Виконання пропонованих контрольних робіт забезпечить ефективну підготовку та успішне складання ДПА.
Для учнів початкової школи, учителів.

 


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.