Bookvarik.com.ua
ДПА 2021. Українська мова та читання (для російськомовних шкіл). Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт. 4 клас. Автор: Шевченко К. Видавництво: Ранок

ДПА 2021. Українська мова та читання (для російськомовних шкіл). Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт. 4 клас. Автор: Шевченко К. Видавництво: Ранок

35 грн.

Купить в 1 клик


Видавництво: Ранок

Автор: Шевченко К.М., Ротфорт Д.В., Щербак Г.В., Діптан Н.В., Назаренко А.А.

Мова: Українська

Обкладинка: м'яка

Сторінок: 80

Формат: 170x240

Схвалено Міністерством освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою.

Відповідає новій навчальній програмі, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Пропонований посібник містить орієнтовні зразки контрольних робіт з української мови та літературного читання для підготовки до ДПА 2021, учнів 4 класу. Завдання складені відповідно до вимог чинної програми з української мови для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 19.08.2016. 1009).

Посібник містить 10 орієнтовних інтегрованих контрольних робіт у двох варіантах до підсумкових контрольних робіт з української мови та літературного читання в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою.

Запропоновані завдання охоплюють усі теми, які опрацьовувалися учнями протягом навчального року, і спрямовані на перевірку мовленнєвих умінь школярів, а також їхніх знань із фонетики, лексики, морфології, словотвору, орфографії, синтаксису.

Пропоновані завдання охоплюють усі теми, що вивчає четвертокласник протягом навчального року, і спрямовані на перевірку знань із мови і мовних умінь.

 Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2021.