Bookvarik.com.ua
Супер ГДЗ Все ГДЗ-5 класс (русский), изд-во Торсинг

80 грн.

Супер ГДЗ Усі ГДЗ-5 клас, (укр.), вид-во Торсинг

130 грн.

Усі готові домашні завдання для 5 класу в одному примірнику

Різноманітні видання, що містять готові відповіді до домашніх завдань зі шкільної програми молодших і середніх класів, орієнтовані на батьків, які приймають актину участь у навчальному процесі своїх дітей. Передбачається, що не учень шукатиме рішення, аби просто його переписати, а доросла людина скористується ГДЗ, щоб швидко знайти інформацію і підказати кроки, необхідні для подальшого самостійного виконання роботи.

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує збірники ГДЗ для 5 класу, складені за новою навчальною програмою. На їх сторінках ви знайдете: 

  • Відповіді і шляхи розвязання задач з математики. Решебник надасть можливість підштовхнути роздуми дитини у вірному напрямку і прослідкувати, чи правильно виконане завдання, не витрачаючи зайвого часу на пошук відповідей.
  • Інформатика абсолютно необхідна у сучасному житті. ГДЗ для 5 класу допоможуть якісно засвоїти матеріал з цього предмету.
  • Українська мова 5 класу має багато досить складних правил. Готові домашні завдання підкажуть, чи правильно було їх застосовано.
  • Природознавство включає як оглядовий матеріал, так і дослідні завдання. В наших посібниках ви відшукаєте підказки та приклади міні-проектів.
  • Іноземні мови (англійська, німецька) у 5 класі викладаються на поглибленому рівні. Готові домашні завдання обовязково стануть у нагоді.

Запропоновані ГДЗ для 5 класу відповідають новій шкільній програмі

В книгах ГДЗ 5 клас надано матеріали до всіх затверджених Міністерством освіти і науки України підручників з математики, української, російської, німецької, англійської мов, інформатики, природознавства, історії та інших предметів.

Ви можете обрати україномовне чи російськомовне видання, залежно від мови викладання у школі вашої дитини.

Купуйте ГДЗ для 5 класу у «Букварику» на вигідних умовах! Обираючи наш інтернет-магазин, ви отримуєте:

  • доступ до великого переліку шкільної навчальної літератури за низькими цінами;
  • кваліфіковану консультацію продавців;
  • доставку у будь-який регіон України обраною Вами поштовою службою;
  • можливість готівкового та безготівкового розрахунку;
  • можливість післяплати (залежить від послуг, що надаються перевізником).

Доставка замовлень вартістю 1000 грн і більше в межах Харкова безкоштовна.

Співпрацюючи зі школами, шкільними радами, вчителями та іншими оптовими покупцями і постійними клієнтами, ми радо пропонуємо знижки.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.