Bookvarik.com.ua
Супер ГДЗ Все ГДЗ 1-2 класс, (русский), изд-во Торсинг

60 грн.

Супер ГДЗ Усі ГДЗ 1-2 клас , (укр.), вид-во Торсинг

75 грн.

Готові домашні завдання для 2 класу з математики, природознавства та інших предметів

Здавалося б, що може бути складного у шкільній програмі для 2 класу. Хіба доросла людина не в змозі допомогти своїй дитині правильно виконати домашні завдання без того, аби підглядати у готові відповіді? Розглянемо декілька прикладів:

  • У зовсім нескладній домашній задачці в робочому зошиті з математики відомо, що посадили два відра картоплі, кожне з яких вміщує 8 кілограмів. Завдання знайти, скільки всього картоплі посадили. «Все дуже просто», подумаєте ви: «Треба додати 8 до 8-ми, і готово». Можливо, так, але ж можна і помножити два на 8. Яке розвязання правильне? Інша математична задача допускає використання двох дій або запис одного прикладу з дужками. Решебник для 2 класу скерує ваші думки у правильному напрямку.
  • Візьмемо програму з української мови. Літера «» повернулась в алфавіт у 1990 році. Більшість з тих, хто закінчив школу до 2000 року, мають досить туманне уявлення про її вживання. А програма 2 класу передбачає вивчення цієї букви. І знову  вам у пригоді стануть ГДЗ для 2 класу.
  • Оцінити правильність виконання учнем домашніх завдань з англійської мови (а вона викладається вже у початкових класах) батькам, що вивчали німецьку, французьку чи іншу, також допоможуть готові відповіді до домашніх завдань.
  • Природознавство дуже цікавий предмет. Але і тут не завжди швидко пригадуються птахи, тварини, їхні звички. Іноді набагато швидше скористатися ГДЗ для 2 класу, чим шукати інформацію самостійно. 

Окрім звичайних є також творчі завдання підвищеної складності.

ГДЗ для 2 класу ключ до успішного навчання ваших малюків

Інтернет-магазин «Букварик» пропонує готові домашні завдання 2 клас за цінами, нижчими ніж у більшості роздрібних магазинів. Наші збірники цілком охоплюють програму для 2 класу, що подається за підручниками різних авторів, і включають відповіді з української, російської, англійської мов, математики, інформатики, природознавства, основ здоровя.

Видання доступні російською і українською мовами.

Вигідні покупки ГДЗ для 2 класу до підручників та робочих зошитів у «Букварику»:

  • У нас розроблена гнучка система знижок для постійних та оптових покупців.
  • Здійснюємо доставку у всі населенні пункти України за допомогою спеціалізованих поштових служб на ваш вибір.
  • Форма оплати залежить від суми замовлення та обраної транспортної служби. Передбачено готівковий та безготівковий розрахунок.
  • Кваліфіковані співробітники із задоволенням проконсультують щодо обраних позицій.

Не витрачайте свій дорогоцінний час на пошук відповідей скористайтесь ГДЗ для 2 класу і приділіть більше уваги поясненню матеріалу дитині!


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.