Bookvarik.com.ua
ГДЗ 10 класс (русский), изд-во Торсинг

ГДЗ 10 класс (русский), изд-во Торсинг

Супер ГДЗ Все ГДЗ-10 класс (1,2 том)

110 грн.

Супер ГДЗ Усі ГДЗ-10 клас (укр.), вид-во Торсинг

110 грн.

Готові домашні завдання для 10 класу корисні і учням, і вчителям

Насичена програма старшої школи потребує багато зусиль. Кожна з дисциплін, чи то алгебра з геометрією, чи фізика, хімія або іноземна мова, у 10 класі пропонує складні домашні завдання. Перевірити правильність виконання готових вправ допоможуть ГДЗ. В особливо незрозумілих випадках посібник підкаже можливі варіанти розвязання.

Решебниками із задоволенням користуються не тільки учні, але й їх вчителі.

Головне правило успішного навчання за допомогою усіх готових домашніх завдань для 10 класу використовувати їх для перевірки своїх відповідей або якщо трапилась дуже складна задача. Бездумне переписування користі не принесе.

З іншого боку, витрачати занадто багато часу на один предмет, навіть такий важливий, як математика, не зовсім доречно. Ще є уроки з інших дисциплін. Спорт, хобі, позашкільне життя підлітків не менш значущі для формування зрілої і самодостатньої особистості. Тому збірник ГДЗ за 10 клас корисний подарунок вашому школяру.

Зручні ГДЗ містять відповіді з усіх предметів за 10 клас

Купуючи видання ГДЗ 10 класу, ви отримуєте:

  • відповідність усім підручникам з алгебри, геометрії, математики, фізики, хімії, рідної та іноземних мов, біології, затвердженим Міністерством освіти і науки України;
  • ретельно перевірені відповіді;
  • теоретичну довідку з матеріалу, що було використано для розвязання;
  • зручний формат.

Готові домашні завдання для 10 класу ваша впевненість у правильності виконання робіт.

Завітайте до «Букварика» і купіть ГДЗ для 10 класу

У будь-якому селищі чи містечку знайдеться відділення Укрпошти. Також на теренах України працює велика кількість транспортних компаній. Інтернет-магазин «Букварик» співпрацює з більшістю подібних перевізників. Тому ваше замовлення добереться вчасно до кожного населеного пункту.

Оберіть товари, які вас зацікавили, вкажіть необхідні особисті данні та бажану службу доставки. Наш співпрацівник якнайшвидше з вами звяжеться для уточнення всіх моментів.

Вартість доставки залежить від обраної служби.

Задля купівлі літератури на суму, нижчу від 100 грн, знадобиться передплата. Якщо вартість покупки перевищує цю величину, і перевізник надає таку послугу можете скористатися післяплатою.

В межах Харкова діє безкоштовна доставка замовлень вартістю 1000 грн і вище.

Магазин пропонує гнучку систему знижок постійним покупцям і оптовим клієнтам.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.