Bookvarik.com.ua

Підручники для першого класу з читання - букварі

Не варто, мабуть, й нагадувати той факт, що читання є однією з базових дисциплін, які треба вивчати загальнообов'язково. Вкупі з письмом та рахуванням, саме навички читання допоможуть Вашому малюкові ближче познайомитись зі світом чудової літератури: як українських письменників, так і зарубіжних творців. Він зможе читати класику в оригіналі, опанує навички впевненого читання, виросте розумною людиною з багатим інтелектуальним багажем знань.

Різноманітні українські букварі, як і післябукварна частина, запропоновані для покупки на нашому інтернет-сайті, не тільки значно поповнять словарний запас дитини, але й вмотивують Вашого першокласника на вивчення учбового матеріалу для отримання міцних та грунтовних знань з даної дисципліни - української мови.

Шкільні бібліотеки не завжди укомплектовані в потрібному обсязі край важливими підручниками з української мови для першокласників.

До того ж ще й шкільна програма, починаючи з 2012 року, значно змінилася в сторону її ускладнення.

Не забуваємо також і про той фактор, що в бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів підручники зачасту мають такий непривабливий зовнішній та внутрішній стан, який аж ніяк не в змозі задовольнити потрібності Вашого учня.

Отут-то наш інтернет-магазин «Букварик» і прийде Вам на поміч. Своїм надійним крилом він захистить першокласника від нестачі підручників, запропонувавши свої варіанти новесеньких букварів; саме тих, які потрібні Вашому малюкові!

Інтернет-магазин «Букварик» - прямі поставки букварів для першого класу від виробників. Приємні ціни та гарне обслуговування

Умовні полички нашого інтернет-порталу оновлені згідно з нині діючим шкільним процесом.

Наша чудова пропозиція складається з таких пунктів:

 • «Українська мова. Післябукварна частина. Посібник для першого класу. Автор: Захарійчук М.Д. Видавництво: Грамота»
 • «Читанка. Післябукварна частина Перший клас. Від автора: Науменко В.О. Видавництво: Грамота»
 • «Буквар, 1 клас. Автори: Рудяков А.Н., Фролова Т.Я., Миронова Л.А. Видавництво: Грамота»
 • «Післябукварик. Посібник для першокласників. Автори: Вашуленко М.С., Вашуленко О.В. На обох мовах: російській та українській. Видавництво: Грамота»
 • «Буквар. Підручник для першого класу. Автори: Захарійчук М.Д., Науменко В.О. Видавництво: Грамота»
 • «Супутник букваря. Посібник для першокласників. Автор: Вашуленко М. С. Друкується на обох мовах: державній та російській. Видавництво: Освіта»
 • «Буквар для першого класу. На російській мові. Автори: Вашуленко Н. С. та Лапшина І.Н. Видавництво: Освіта»
 • «Буквар. Підручник для першокласників. Автор: Прищепа К.С. Видавництво: Освіта»
 • «Книга для читання. Післябукварна частина. 1 клас. Автор: Рудяков, Крюченкова. Видавництво: Грамота»
 • «Буквар для першокласників. Автори: Вашуленко М.С. Вашуленко О.В. Видавництво: Освіта»
 • «Буквар для першого класу. Підходить до старої програми. Автори: Прищепа К.С. та Колесниченко В.І. Видавництво: Генеза»

Усі наші посібники мають гарну палітурку: тверду; або м'яку - згідно з Євростандартом; що у всякому випадку гарантує довгостроковість у використанні. Яскраві кольори зовнішнього оформлення підручника послугують добрим заохочувачем для маленьких учнів; а змістовні, цікаві, різнобарвні малюнки посібника мотивуватимуть їх опановувати учбовий матеріал таким чином, щоб досягнути якнайкращих та грунтовних результатів.

Підручники для першого класу - Букварі є по суті першими друзями молодшого школяра, призваними проторувати йому шлях у країну знань. Посібники навчать дитину грамоти та письма; допоможуть сформувати зв'язне мовлення, значно розвинуть світогляд та ознайомлять з правилами і способами читання - основами української мови.

Підручники з читання, тобто букварі, значно уможливлюють розвиток та поповнення словникового запасу учнів, удосконалюють навички читання і звукового аналізу почутого.

Тексти посібників підібрані таким чином, щоб урахувати вікові особливості дітей. Їх обсяг і складність співвідносні з тим рівнем розвитку малюків, що диктується їх поки що не дуже великими можливостями у сенсі засвоєння навчального матеріалу.

Будьте з нами завжди. Від всієї душі надіємося на довгострокову співпрацю, особливо з представниками батьківських комітетів, шкіл та класів, бажаючих придбати наші товари оптом.


Наверх
Создание Интернет-магазина Bookvarik.com.ua - PHPShop. Все права защищены © 2004-2024.